Centrum konferencyjne i strefa VIP

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do kontaktu i wstępnych rezerwacji sal oraz przestrzeni centrum konferencyjnego Amberexpo (I piętro). Przestrzenie dają możliwość organizacji konferencji, debat, seminariów, prezentacji, warsztatów, obrad jury, a także bankietów i koktajli.

Z przyjemnością wspólnie z Państwem rozpoczniemy przygotowywanie kolejnych wydarzeń towarzyszącym targom. Zapraszam do kontaktu!

centrum konferencyjne

Nowoczesne, wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne znajdują się na pierwszym piętrze AMBEREXPO.
Wyposażone zostały w nagłośnienie, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, ekrany projekcyjne oraz ekrany DS. Sala 1 – dodatkowo wyposażona w ściany mobilne – pozwala na nowe zaaranżowanie i podział na trzy mniejsze przestrzenie. Wejścia do sal znajdują się zarówno od strony przestronnego holu, mogącego pełnić rolę foyer, jak i od strony hal wystawienniczych. Przed salami znajduje się lobby z recepcją, umożliwiające organizację bankietów czy cateringu.

WYMIARY

sala 1 33,89 x 16 m
sala 1a
sala 1b
sala 1c
10 x 16 m
8,5 x 16 m
15 x 16 m
sala 2 14,80 x 8,60 m
sala 3 7,4 m x 8,7 m
sala 4 22,5 x 14,8 m

LICZBA MIEJSC

sala 1 546
sala 2 130
sala 3 54
sala 4 320


PLAN SAL KONFERENCYJNYCH


PRZYKŁADOWE USTAWIENIA

     
 TEATRALNE  SZKOLNE  BANKIETOW

sale

strefa VIP

Ekskluzywna przestrzeń na specjalne spotkania.

Strefa VIP to 6 indywidualnie zaprojektowanych w wysokim standardzie i w pełni wyposażonych ( aneks kuchenny, zaplecze sanitarne) pokoi, pozwalających na organizację rozmów biznesowych w kameralnych warunkach. Wystrój poszczególnych pomieszczeń utrzymany jest w charakterze: polskim, włoskim, skandynawskim, niemieckim, holenderskim i francuskim.

6 vip roomów

polski - 9 miejsc

włoski - 7 miejsc

holenderski - 5 miejsc

francuski - 4 miejsca

skandynawski - 6 miejsc

niemiecki - 5 miejsc