Informacje prasowe

INFORMACJA POTARGOWA
27. edycja targów AMBERIF zostanie zapamiętana jako mniejsza, skromniejsza w wydarzenia towarzyszące, ale jedna z nielicznych wydarzeń targowych branży jubilerskiej na świecie w 2020 roku. Targi Amberif to największa impreza targowa branży jubilerskiej w Polsce, a bursztynniczej na świecie. Blisko 240 wystawców z 13 krajów w zaostrzonym rygorze sanitarnym zaprezentowało swoje wyroby, nie jak dotychczas w marcu, lecz na koniec sierpnia 2020 roku.
więcej...

AMBERIF 2020 W SIERPNIU
Tegoroczna pandemia miała wpływ na wiele wydarzeń targowych na całym świecie, w tym AMBERIF. W porozumieniu z większością wystawców, zarząd MTG SA podjął decyzję o przełożeniu terminu Targów z marca na sierpień. Wydarzenie odbędzie się w warunkach podwyższonych standardów sanitarnych i z zachowaniem wszelkich rygorów bezpieczeństwa dla jego uczestników.
więcej...

AMBERIF DESIGN AWARD 2020
W tegorocznej, 24. edycji Międzynarodowego Konkursu na Projekt Biżuterii z Bursztynem Amberif Design Award udział wzięło 130 artystów z 25 krajów. To kolejny imponujący wzrost zainteresowania konkursem. Na Amberif Design Award nadesłano  169 prac, blisko 15% więcej niż rok wcześniej. Nagrodzeni i wyróżnieni artyści pochodzą z Polski, Finlandii, Tajwanu oraz Iranu.
więcej...