Komunikaty

PRZYGOTOWANIA DO TARGÓW TRWAJĄ!
Szanowni Wystawcy, Szanowni Goście!
Pozostało już niewiele czasu do premiery 27.Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii Amberif. Zgodnie z uzgodnieniami, poczynionymi w marcu br. i potwierdzonymi w czerwcu br. targi odbędą się w dniach 26-29. sierpnia 2020 – jak zwykle w centrum wystawienniczym AmberExpo w Gdańsku.
więcej...

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA NA TARGACH AMBERIF

ZMIANY NA TARGACH AMBERIF 2020
Nastąpił czas „odmrażania” - możliwe jest już przekraczanie granic w strefie Schengen, większość linii lotniczych wznowiła siatkę połączeń, hotele i restauracje prowadzą rezerwacje. My także wkroczyliśmy w etap intensywnych przygotowań do 27. Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii AMBERIF, które odbędą się w Centrum Targowym AmberExpo w Gdańsku, w dniach 26-29 sierpnia 2020.
więcej...

NOWY TERMIN TARGÓW
Po licznych konsultacjach i głębokich analizach biznesowych aspektów uczestnictwa międzynarodowych wystawców i kupców podjęto decyzję o przełożeniu terminu 27 edycji targów AMBERIF 2020. Rozpatrując zróżnicowane aspekty dotyczące Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii AMBERIF - Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. zdecydował o przełożeniu terminu 27 edycji targów AMBERIF 2020 na 26-29 sierpnia br.
więcej...