Aktualności

TOP AMBER - ArtSzok
13.01.2022
ArtSzok to gdańska firma bursztynnicza, która obecna jest na targach Amberif nieustannie od wielu lat. W jej ofercie znajdują się kolekcje biżuterii srebrnej z zastosowaniem bałtyckiego bursztynu...
więcej...

DESIGN / ZŁOTO / SREBRO - Motyle
13.01.2022
Wśród stałych wystawców strefy jubilerskiej znajduje się Pracownia Biżuterii Motyle, oferująca tematyczne kolekcje autorstwa Darii Jankowiak-Byczkowskiej. Charakterystyczna stylistyka odwołująca się do organicznych inspiracji...
więcej...

TOP AMBER – Amber Smile
22.06.2021

Istotną część corocznych targów Amberif oraz platformy cyfrowej Amberif Virtual Showroom stanowi rosnący sektor wystawców litewskich. Wśród nich szczególnie wyróżnia się wzornictwo firmy Amber Smile...
więcej...

ZŁOTO / SREBRO / DESIGN - Firma Jubilerska „Górecki”
22.06.2021

Już od 30 lat Firma Jubilerska „Górecki” kontynuuje tradycje jubilerskiego rzemiosła. W portfolio firmy znajduje się biżuteria z diamentami, szafirami, rubinami, szmaragdami, perłami, a także wyjątkowymi okazami perydotów, topazów i akwamarynów.
więcej...

LABORATORIUM MSB
22.06.2021

Już od 1994 roku Laboratorium Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników pomaga kupcom w identyfikacji i certyfikacji bursztynu. Podczas nadchodzących targów MSB przygotowało specjalną możliwość konsultacji online.
więcej...

TOP AMBER - Ambermoda
15.06.2021

Ambermoda – to autorski koncept Mariusza Gliwińskiego! Studio projektowe z siedzibą w Sopocie jest obecne zarówno na scenie autorskiego złotnictwa, jak również na wybiegach pokazów mody. Współpraca z...
więcej...

ZŁOTO / SREBRO / DESIGN - Adam Zawiślak
15.06.2021

Targi AMBERIF to znakomita scena debiutów. Z preferencyjnej oferty wystawienniczej Galerii Projektantów corocznie korzystają młodzi twórcy, studia projektowe oraz start-up’y. W tym roku dołączy do nich Adam Zawiślak
więcej...

AMBERIF UPDATE!!!
15.06.2021

Zapraszamy na platformę Amberif Virtual Showroom! Z każdym dniem przybywa wystawców, imponująco prezentuje się katalog produktów, uczestnictwo zadeklarowali kupcy z 41 krajów świata. Czekamy na Was! Do zobaczenia już za 9 dni!
więcej...

TOP AMBER – Amber-Ring
01.06.2021

Już w trzecim pokoleniu firma Amber-Ring zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnej biżuterii autorskiej z bursztynem naturalnym oraz modyfikowanym. Geometryczne motywy stały się znakiem rozpoznawczym kolejnych kolekcji.
więcej...

ZŁOTO / SREBRO / DESIGN – Tium
01.06.2021

TIUM znaczy Titanium! To także studio projektowe skupiające grupę międzynarodowych projektantów, wykorzystujących innowacyjną technologię DMLS – druku 3D bezpośrednio z hipoalergicznego tytanu.
więcej...

TREND BOOK 2021
01.06.2021

To już jedenasta edycja projektu TREND BOOK, którego celem jest implementacja wzornictwa. Partnerem jednego z tematów jest firma Chow Tai Fook z Hongkongu, a jego efektem kolekcja biżuterii łączącej bursztyn i jadeit.
więcej...

TOP AMBER - Image Silver
18.05.2021

Ponadczasowa elegancja, funkcjonalizm oraz wysoka jakość wykonania to cechy charakteryzujące kolekcje bursztynowej biżuterii, sygnowane marką Image Silver. Firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór wzornictwa...
więcej...

ZŁOTO / SREBRO / DESIGN - Tomasz Kargul
18.05.2021

Galeria Projektantów to jeden z najważniejszych wyróżników Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii AMBERIF. Do czołówki polskich projektantów, a jednocześnie najbardziej aktywnych wystawców należy Tomasz Kargul.
więcej...

AMBERIF SELECTION
18.05.2021

Amberif Selection to konkurs dla wystawców, którego główną nagrodą jest statuetka Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii RP oraz udział wyróżnionego projektu w globalnej kampanii reklamowej kolejnej edycji targów Amberif 2022.
więcej...

TOP AMBER: Chilli – Ireneusz Glaza
27.01.2021

Chilli – autorski koncept Ireneusza Glazy to jedna z najmłodszych firm, które zauważalnie zaakcentowały swoją obecność na bursztynniczej scenie Gdańska. Prawdziwie pikantny design w perfekcyjnym wykonaniu odważnie łączy jubilerskie tradycje z niestandardową interpretacją stylistyczną.
więcej...

DESIGN / ZŁOTO / SREBRO: Dorota Cenecka – Gin Atelier
27.01.2021

Wyróżnikiem prac Doroty Ceneckiej oraz znakiem rozpoznawczym prowadzonego przez nią studia projektowego Gin Atelier są unikatowe obiekty złotnicze o rzeźbiarskich odniesieniach, jednoznacznie akcentujące ich ręczne wykonanie.
więcej...

AMBERIF – PO RAZ DWUDZIESTY ÓSMY.
20.01.2021

W nowej lokalizacji: hali sportowo-widowiskowej Ergo Arena oraz w nowym, kwietniowym terminie, ale niezmiennie w Gdańsku – Światowej Stolicy Bursztynu, odbędą się już po raz 28. Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii AMBERIF.
więcej...

TOP AMBER – NAC Amber
12.01.2021
Wzornictwo firmy NAC Amber konsekwentnie nawiązuje do klasycznych kanonów złotniczego rzemiosła. Odporna na efemeryczne zmiany, niepoddająca się sezonowym modom, ponadczasowa biżuteria zwraca uwagę wymagających odbiorców na całym świecie.
więcej...

DESIGN / GOLD / SILVER – Paweł Kaczyński
12.01.2021
Unikatowa biżuteria Pawła Kaczyńskiego jest rozpoznawalnym wyróżnikiem polskiego designu już ponad 20 lat. Potwierdzeniem najwyższych umiejętności autora jest Grand Prix w prestiżowym konkursie sztuki złotniczej w Legnicy ...
więcej...