Targi AMBERIF spring 2021 obędą się w kwietniu

Szanowni Państwo,

Targi AMBERIF spring 2021 obędą się w kwietniu

Po licznych konsultacjach i głębokich analizach biznesowych, w ścisłej konsultacji z naszymi partnerami i zespołem konsultantów Międzynarodowe Targi Gdańskie zdecydowały o przesunięciu terminu targów AMBERIF spring 2021 na 25-27.04.2021. Zarówno wiedza organizatorów, uwzględnienie nieprzewidzianych okoliczności oraz opinie przedstawione przez zespół konsultantów skłoniły nas do wniosku, że w obecnej sytuacji zagrożony jest termin oraz realizacja biznesowych celów uczestników targów, które miały odbyć się w terminie: 17-20.03.2021.

Zmianie ulegnie również miejsce realizacji wydarzenia. Obiekt AMBEREXPO, w którym dotychczas odbywały się targi AMBERIF, jest niedostępny w pierwszej połowie 2021 roku. Międzynarodowe Targi Gdańskie SA dokonają wyboru obiektu na terenie Trójmiasta dostosowanego do typu i skali wydarzenia, tak aby zachować komfort spotkań z uwzględnieniem ścisłych zasad bezpieczeństwa. Prawdopodobnie będzie to obiekt ERGO ARENA.

Wiąże się to również z ograniczeniami w wyborze dostępnych rodzajów i typów powierzchni.

Wybór miejsc i dostępnych modułów (6, 9, 12, 15, 18 m2, itd.) zostanie zaproponowany po zamknięciu pełnej listy wystawców wg proporcjonalnego przelicznika wcześniejszego metrażu z targów Amberif 2020 oraz na podstawie deklaracji minimalnego i maksymalnego zapotrzebowania zgłoszonego przez wystawcę.

Spotkaniom na żywo towarzyszyć będzie również platforma cyfrowa, która pomoże zwiększyć możliwości biznesowe, sieciowe i komunikacyjne.

Liczymy, że przyjmiecie Państwo decyzję o zmianie terminu ze zrozumieniem, czego potwierdzeniem będzie obecność na 28. edycji targów AMBERIF, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.