DESIGN, ZŁOTO, SREBRO – Corundum

11.08.2020

Firma Corundum swoją przygodę z jubilerstwem zaczynała w 1989 roku jako szlifiernia kamieni szlachetnych. Kolejnym etapem były marzenia właścicieli o własnej marce - pełnej idealnych szlifów i olśniewającego blasku. Tak powstała kolekcja SPARK – dla której przełomem był pierwszy kontakt z kryształami firmy Swarovski, które stały się niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Projekty marki SPARK to cały kalejdoskop stylów i trendów - od bezpiecznej klasyki, poprzez intrygujące eksperymenty, aż po ekstrawaganckie wzornictwo. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki marki SPARK to biżuteria, subtelnie podkreślająca kobiecość. Może być doskonałym dodatkiem do codziennego stylu casual, eleganckim uzupełnieniem stroju biznesowego, a także zwieńczeniem wieczorowej lub ślubnej kreacji. Niewątpliwym atutem jest przekrój przez całą paletę barw, dzięki czemu w prosty sposób można dobrać odpowiedni kolor biżuterii do stylizacji.

Kolekcję biżuterii uzupełniają zegarki oraz akcesoria modowe prezentowane z powodzeniem na licznych imprezach targowych, m.in. w: Monachium, Londynie, Paryżu, Vicenzie, Hongkongu, Warszawie i – co oczywiste - w Gdańsku!

Zapraszamy do świata blasku, kolorów, harmonii i piękna.

https://spark-shop.com/pl/
https://www.instagram.com/spark_silver_jewelry