Komunikaty

NOWE MUZEUM BURSZTYNU W GDAŃSKU OTWARTE!
29.07.2021
Dziękuję i wdzięczność to słowa, które bez końca pojawiały się podczas przedpremierowego pokazu Muzeum Bursztynu w Wielkim Młynie. Długoletni projekt dobiegł końca, a serce bursztynowego świata zabiło w Gdańsku z pełną siłą.
więcej...

ZAPOWIEDŹ OTWARCIA NOWEJ SIEDZIBY MUZEUM BURSZTYNU W GDAŃSKU
07.07.2021

Miano Światowej Stolicy Bursztynu zobowiązuje. 24 lipca swoje podwoje otworzy Muzeum Bursztynu w nowej lokalizacji. W zabytkowych wnętrzach Wielkiego Młyna odbędziemy prawdziwą podróż w czasie.
więcej...

LATAJ Z GDAŃSKA NA WAKACJE I ZOBACZ WIĘCEJ!
06.07.2021
Kupiłeś lot na wymarzone wakacje, ale nie masz pomysłu, co można robić na miejscu? Chcesz, żeby ten urlop był niezapomniany? Jest na to recepta – wycieczki fakultatywne SeePlaces!
więcej...

AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM 2021
30.03.2021

Biznes na całym świecie koncentruje się obecnie na ożywieniu i ponownym uruchomieniu gospodarek, które ucierpiały w wyniku pandemii. W obliczu nowych realiów firmy przekształcają formuły relacji z klientami.
więcej...

TARGI AMBERIF 2021 SPRING ODWOŁANE.
27.01.2021
Szanowni Państwo, z przykrością informujemy o odwołaniu tegorocznej edycji targów AMBERIF 2021 spring. Wydarzenie, które uważane jest za największe targi bursztynu na świecie zaplanowane było na ostatni weekend kwietnia tego roku.
więcej...