Informacje prasowe

AMBERIF 2019 PODSUMOWANIE
26. edycja Targów Amberif przejdzie do historii jako święto biżuterii i mody, nowoczesnego designu i mistrzowskich kreacji jubilerskich, ale też satysfakcjonujących spotkań biznesowych i towarzyskich, interesujących wykładów i ciekawych inspiracji. Z roku na rok Amberif staje się coraz bardziej atrakcyjny!
więcej...

AMBERIF 2019 NA PÓŁMETKU
ursztyn niejedną ma twarz – mogą się o tym przekonać już po raz 26. uczestnicy Targów Amberif. Za nami zachwycający pokaz mody Amber in Fashion i wystawy współczesnej sztuki bursztynniczej, przed nami nowa odsłona spektakularnej Gali GDAŃSK AMBER LOOK. Bursztynowe święto trwa!
wiecej...

GDAŃSK AMBER LOOK
Tak naprawdę jestem bardzo przyziemnym człowiekiem, ale moją pracą jest uczynienie Ziemi piękniejszym miejscem – powiedział niegdyś wielki kreator mody Karl Lagerfeld. Raz w roku – za sprawą Gali AMBER LOOK jewellery & fashion – piękniejszym miejscem na ziemi staje się Gdańsk.
więcej...

ZAPOWIEDŹ AMBERIF 2019
Jak co roku, przez 4 marcowe dni, bursztynowy świat znów będzie się kręcił wokół Targów Amberif. Tu biznes spotyka się ze sztuką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie.
więcej...

ZNAMY LAUREATÓW KONKURSU AMBERIF DESIGN AWARD 2019
Na tegoroczną, 23. edycję Międzynarodowego Konkursu na Projekt Biżuterii z Bursztynem Amberif Design Award 117 artystów z 28 krajów nadesłało 147 prac. To imponujący wynik!
więcej...