AMBERIF 2021

28. Międzynarodowe Targi Bursztynu i Biżuterii

TARGI AMBERIF SPRING 2021 OBĘDĄ SIĘ W KWIETNIU
04.12.2020
Po licznych konsultacjach i głębokich analizach biznesowych, w ścisłej konsultacji z naszymi partnerami i zespołem konsultantów Międzynarodowe Targi Gdańskie zdecydowały o przesunięciu terminu targów AMBERIF spring 2021 na 25-27.04.2021.
więcej...


AMBERIF to najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej. Tu biznes spotyka się ze sztuką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie.

Pomimo pandemii w 27. edycji targów AMBERIF (26-29. sierpnia 2020) uczestniczyło 240 wystawców z 13 krajów: Polski, Litwy, Włoch, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Francji, Bułgarii, Indii, Łotwy, Szwajcarii, Ukrainy, USA. Poprzednią edycję w 2019 odwiedziło 6 tysięcy gości branżowych z 54 krajów - najliczniej z: Rosji, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Chin, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Szwecji, Włoch, Danii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Węgier, Czech, Estonii i Kanady.

Targi mają charakter branżowy, są dostępne dla osób i firm związanych z jubilerstwem i bursztynnictwem, handlem i produkcją biżuterii oraz wyrobów złotniczych, z marketingiem i usługami związanymi z branżą jubilerską i sztuką użytkową.

DOŁĄCZ DO NAS: